Jeugdtrainingen

Wij geven atletiektrainingen voor kinderen vanaf 6 t/m 19 jaar waarin alle atletiek onderdelen aan bod komen. Dit zijn de sprint, duurlopen, hordelopen, verspringen, hoogspringen, discus-, bal- en speerwerpen. Ook hink-stap-sprong, estafette en polsstokhoogspringen worden met enige terugkeer 'voorgesteld' aan de kinderen. 

 

Onze jeugdgroep is in 3 groepen verdeeld en er zijn 2 trainingen per week. De trainingen vinden plaats op woensdagavond en op zaterdagochtend. 

 

Trainingen in het zomerseizoen (apr-okt):

Woensdag: bij korfbalvereniging ACKC, Sportlaan 3, Almkerk 

Pupillen mini,B,C: 18.30 - 19.30 

Pupillen A: 19.00 - 20.00 

Junioren D,C,B,A: 19.30 - 20.30 

Zaterdag: Trainingsvelden GRC'14, Karbogerd 1, Giessen 

Pupillen mini,B,C: 9.00 - 10.00 

Pupillen A: 9.00 - 10.00 

Junioren D,C,B,A: 9.00 - 10.00 

 

Trainingen in het winterseizoen (nov-mrt):
Woensdag: Sporthal De Jager, Jagerspad 26, Giessen (ingang via "De Inloper")
Pupillen mini,B,C: 18.30 - 19.15
Pupillen A: 19.15 - 20.00

 

Woensdag: Korfbalvereniging ACKC, Sportlaan 3, Almkerk

Junioren D: 19.30 - 20.30

Junioren C,B,A: 19.30 - 20.00

 

Zaterdag: bij korfbalvereniging ACKC, Sportlaan 3, Almkerk
Pupillen mini,B,C: 9.00 - 10.00
Pupillen A: 9.00 - 10.00

Junioren D: 9.00 - 10.00

Junioren C,B,A: 9.00 - 10.00

 

Heb je een vraag of wil je graag een paar keer meedoen dan kun je contact opnemen met Bas de Boer door middel van het emailadres: arrjeugd@gmail.com

Trainers 

Hans Elema (Hoofdtrainer, Junioren)
Bas de Boer (Hoofdtrainer, Junioren) 

Lia Mak (Assistent trainer, Junioren) 

Jaco Booij (Hoofdtrainer, Pupillen A)
Dick van Elzelingen (Assistent trainer, Pupillen A)
Ina van Boven (Assistent trainer, Pupillen A)
Wouter van Diggelen (Assistent trainer, Pupillen A) 

Jenette Tolhoek (Assistent trainer, Pupillen mini, B, C) 

Marleen van Breugel (Assistent trainer, Pupillen mini, B, C)
Mary Bisschop (Assistent trainer)
Bram Elema (Assistent trainer)
Irene van Vugt (Assistent trainer)
Hans Versluis (Assistent trainer)

Atletiek
Wandelen
Loopgroepen
dinsdag 19:45 - 20:45 algemeen De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 5 Dick van Elzelingen
dinsdag 19:45 - 21:15 interval De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 2 Dik van Zanten, Ton Naaijen
dinsdag 19:45 - 21:15 interval De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 3 Bert Pieters, Anton Bouman, Hidde Hooikaas, Willem van Varik, Joke Oosters-Scholman
dinsdag 19:45 - 21:15 interval De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 4 Jessica Schouten, Ina Bouman, Cor van den Heuvel, Gerrit Lievaart, Heleen van Os-de Kroon
dinsdag 19:45 - 21:15 interval De Inloper, Giessen Wedstrijdleden, Groep 1 Wim Kuijpers, Jenette Tolhoek-van Dalen
donderdag 19:45 - 21:15 duur De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 2 Dik van Zanten, Ton Naaijen
donderdag 19:45 - 21:15 duur De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 3 Bert Pieters, Anton Bouman, Hidde Hooikaas, Willem van Varik, Joke Oosters-Scholman
donderdag 19:45 - 21:15 duur De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 4 Jessica Schouten, Ina Bouman, Cor van den Heuvel, Gerrit Lievaart, Heleen van Os-de Kroon
zaterdag 09:00 - 10:00 algemeen De Inloper, Giessen Recreanten, Groep 5 Dick van Elzelingen
Vrijwilligers
Diversen

Correspondentieadres:

Atletiekvereniging Altena Road Runners
Eikenlaan 9 
4285 DS WOUDRICHEM
Nederland

Clubhuis:

De Inloper
Sportcomplex De Jager
Jagerspad 26
4283 GM Giessen

Terug naar boven